ODBUDUJ SWOJĄ WARTOŚC 

   ODZYSKAJ
 UTRACONĄ MIŁOŚĆ!

UWOLNIJ SIĘ OD DESTRUKCYJNYCH 
WZORCÓW, TRAUM
 Z DZIECIŃSTWA I WIEKU DOJRZAŁEGO!

 Obejrzyj darmowy WEBINAR

Uzyskaj dostęp do KOMPLETNEGO cyklu  9 nagrań z warsztatów !

 ODBUDUjesz SIEBIE I STWorzysz ZDROWĄ RELACJĘ!

UZDROWIENIE wszystkich etapów twojego rozwoju

Traumy - Okresu Twojego Porodu

Trauma okołoporodowa (poczęcie, okres płodowy, poród).

Lęk przed odrzuceniem i samotnością ma swoje źródło z okresu Twojego porodu, gdzie tuż po porodzie nie było bezpośredniego kontaktu z matką. 

Dla niemowlaka nagłe rozdzielenie i brak kontaktu z jej skóra, głosem, biciem serca, to poczucie silnego odrzucenia i samotności zapisujące się zarówno w ciele jak i podświadomości.

Traumy - Okresu Niemowlaka od narodzin do 10 miesięcy

Jest to kluczowy etap, w którym zaspokojona potrzeba bliskości i bezwarunkowej miłości warunkuje rozwinięcie poczucia bezpieczeństwa, bycia kochanym i wyczekiwanym.

Jeśli kobieta nie odnajduje wsparcia od partnera, doświadcza zawodu, poczucia samotności, kłótni, innych zewnętrznych problemów, nie potrafi również w pełni i z lekkością cieszyć się nowym życiem.

 Niemowlę odczuwa sensorycznie ciężar i ból swojej rodzicielki, co może generować lęk i poczucie odrzucenia.

Traumy - Okresu 10 miesięcy do 3 lat

Jest to etap kształtujący początek naszego prawdziwego Ja, siłę woli, przebicia i chęci eksploracji świata, który jeśli jest właściwie wspierany, pozwala w dorosłości iść nam z odwagą, zaufaniem i wiarą w siebie po więcej. 

Kiedy były zakazy, kary, a rodzicom brakowało cierpliwości, umiejętności stawiania zdrowych granic, mogło to rozwinąć toksyczny wstyd, wycofanie i brak wiary w siebie. 

Za tym idzie destrukcyjne przekonanie, że jest ze mną coś nie tak,  lepiej nie podejmować pewnych działań, bo i tak mi się nie uda.  


Traumy - Okresu zerówki 4-6 lat

Jeśli dziecko na tym etapie szukania siebie, nie dostało pozytywnego wsparcia, uznania i poczucia bycia wyjątkowym ze strony rodziców, mogło to wpłynąć do rozwinięcia niskiej samooceny, braku odwagi, które dziecko będzie nadrabiać, starając się jeszcze bardziej, aby zasłużyć na pochwałę, uwagę i miłość. Takie wzorce będą również pracować w dorosłości.

Traumy - Okresu Podstawówka 7-15 lat

Bardzo ważny etap, gdyż oprócz środowiska domowego wpływała i kształtowała nas szkoła, nauczyciele, relacje z rówieśnikami, a to jak sobie tam radziliśmy i jakie relacje tworzyliśmy, warunkowane było tym, ile uwagi, miłości i akceptacji dostaliśmy od rodziców.

Jeśli dom rodzinny nie był wsparciem, drogowskazem i źródłem wartości własnej, taka młoda osoba może mieć problemy ze wstydem, poczuciem wycofania i bardzo niskiej samooceny. To przekłada się na destrukcyjne wzorce względem własnej osoby, które w sobie tworzy.

Traumy - Okresu Nastolatka szkoła średnia

Jeśli nie mieliśmy zbudowanej więzi z naszymi rodzicami w poprzednich etapach naszego życia, odpowiednich wzorców i możliwości zrozumienia siebie, ten okres mógł prowadzić do wielu niewłaściwych decyzji.

Jak i również destrukcyjnych zachowań, bolesnych rozstań, wynikiem czego są niezabliźnione rany, zablokowane emocje, traumy, które pogłębiają destrukcyjne przekonania o sobie i świecie zewnętrznym.


Traumy - Okresu 20-25 lat 

Zablokowane emocje, traumy z dzieciństwa, poczucie odrzucenia, zaburzony obraz własny i niskie poczucie wartości,  jakie może nosić w sobie młody dorosły, uniemożliwia stworzenie zdrowej relacji partnerskiej. 

Nieuzdrowiony lęk przed byciem odrzuconym będzie stał na przeszkodzie, aby wyznaczać z odwagą swoje potrzeby i granice. 

Limitujące przekonania będą blokować przed wykorzystaniem własnego potencjału i mądrości w zarabianiu dużych pieniędzy i osiąganiu innych marzeń.

Traumy - Okresu dorosłości 26 lat do teraz!

Bolesne doświadczenia przeszłości, zablokowane emocje i traumy, które wciąż są aktywne na poziomie ciała, a często nieświadome, trzymają w osobistym więzieniu, generują limitujące przekonania oraz lęk przed zmianą. 

Takie osoby mają problemy z kończeniem tego, co im nie służy, zarówno na poziomie relacji zawodowych, jak i partnerskich, podtrzymując nadzieję, ze to się zmieni.

DOSTANIESZ W PREZENCIE 2 BONUSY !

Nagranie z Warsztatu:
Zablokowana złość siłą destrukcji 

Blokowana złość jest siłą destrukcji własnej na wielu poziomach, jako rodzic, partner, nawet przyjaciel. Mechanizm blokowania czyni nas „tykającą bombą”, która wybucha, ale już w niekontrolowany sposób niosąc destrukcję własną, jak i otoczenia, gdyż mamy ogromny żal wówczas do siebie, a osoby zaangażowane mogą się odsuwać. 
Ta sesja pomoże dotrzeć do źródła blokady gniewu, zazwyczaj zaczynającego się w naszym wczesnym dzieciństwie, abyś mógł to odblokować i zacząć od nowa. 

Dostęp do Prywatnej grupy droga do siebie 

Poznasz inne niezwykłe osoby, które są tutaj z takiego samego powodu co Ty! Nie ma ocen, jest tylko wsparcie! Grupa przerosła oczekiwania! Miejsce transformacji, prawdziwego wsparcia i zrozumienia. 
Wsparcie prowadzącej Justyny Kubach. Odpowiedzi na nurtujące pytania, jakie mogą pojawić się po zintegrowaniu w pełni procesu po sesjach, czy warsztatach

Uwolnienie zablokowanych emocji

Wyparte bądź zablokowane emocje są źródłem wielu zaburzeń lękowych, niekontrolowanych wybuchów złości, płaczu, bezsilności, stanów lękowych i depresyjnych w dorosłości. 

Uzdrowienie traum
jawnych i ukrytych

Wielu z nas ma w sobie aktywne traumy, które są źródłem generowania lęku, niepokoju, depresji i przewlekłych chorób. Lęk przed odrzuceniem może mieć swoje źródło już z okresu porodu!

Zmiana destrukcyjnych wzorów podświadomości

Niezaspokojone potrzeby pełnej akceptacji i bezwarunkowej miłości we wczesnych etapach rozwoju prowadzą do wytworzenia  destrukcyjnych wzorców emocjonalnych i przekonań o sobie i świecie zewnętrznym.

Kotwiczenie nowych przekonań i wzorców 

 Kluczem jest dotarcie do miejsca w przeszłości, gdzie powstał niekorzystny wzorzec (również toksycznej miłości), by go wyciągnąć i zastąpić nowym

Praca z ciałem i oddechem

 Doświadczysz uwalniania emocji i traum poprzez intensywną pracę z ciałem i oddechem tj. wytrząsanie, ekspresja werbalna, akupresura!

Stan równowagi i wyciszenia umysłu

Po każdym procesie odczujesz głęboki stan relaksu i wyciszenia umysłu, dzięki technice pracy z ciałem i oddechem, która reguluje układ nerwowy.

Uwolnienie od napięć, lęków i stresu

Domykanie traum i uwolnienie emocji, które ona wygenerowała wpływa na  wyłączenie trybu alarmowego układu nerwowego, dzięki czemu przejdziesz w stan relaksacji mięśniowej i regeneracji, a poziom hormonów stresu spada. 

Odzyskasz poczucie własnej wartości i pewności siebie

Zmiana wzorców i destrukcyjnych przekonań wpływa na pozytywną  zmianę odbioru świata i tego kim Jesteś. Są to głębokie procesy trwale zakotwiczające zasilające wzorce, dzięki którym odzyskasz wiarę w siebie i swój potencjał.

Podniesiesz poziom siły witalnej i energii

 Z punktu czystej fizjologii, technika  Transformational Breath®, którą również poznasz, wpływa na dotlenienie całego organizmu. Poczujesz niesamowitą zwyżkę poziomu energii,  klarowności umysłu i lepszego snu.

TE UNIKALNE NAGRANIA SĄ DLA CIEBIE, JEŚLI:

Przechodzisz przez trudny okres; rozpadu związku, straty, załamania nerwowego


Doświadczasz silnego STRESU i niekontrolowanych wybuchów emocji


Masz problem ze snem, normalnym jedzeniem i funkcjonowaniem


Masz niskie poczucie własnej wartości i brak pewności siebie


Pragniesz odzyskać partnera, który odszedł bądź poprawić jakość swojej relacji


Nie radzisz sobie z emocjami, czujesz bezcelowość swojego istnienia


Zobacz Opinie Klientów

Dawid

Warsztaty z Justyna i jej metoda pracy pozwoliła mi na dotarcie i przeżycia jeszcze raz doświadczenia z dzieciństwa, które bardzo ciążyło na moim życiu i nie pozwalało zbudować zdrowej relacji.  Dziś jestem w szczęśliwym związku!!!!

Kinga

Warsztaty dały mi więcej, niż się spodziewałam. Było mocno, momentami trudno, ale efekt bardzo pozytywny. Praca z ciałem, wyrzucenie z siebie tego wszystkiego, przejście przez etapy, dało mi inną perspektywę siebie! Dziękuję  za pomoc w zrozumieniu swoich błędów i destrukcyjnych wzorców, które utrudniały y mi stworzenie zdrowej relacji.

Róża

Dla mnie niesamowite doświadczenie transformacyjne, które działa cuda!!! Odblokowuje to, co głęboko zamknięte i otwiera na prawdziwy obraz siebie! Sposób, w jaki Justyna przeprowadza przez proces uzdrawiania, jest po prostu piękny, jej obecność, towarzyszenie, oddanie  swoich emocji rodzi prawdziwy kontakt terapeuta- pacjent. Jestem w końcu sobą i w szczęśliwej relacji!

Diana

Dzięki pracy z Justyna podczas grupowych warsztatów, jak i indywidualnych sesji, udaje mi się dokonywać zdecydowanych, konkretnych i namacalnych zmian w moim życiu. Dzięki tej współpracy buduję takie życie, jakie chcę. Czuję, że Justyna ma do mnie indywidualne podejście, z wyczuciem i intuicją. Z radością przywitam kolejne zmiany, które pozwolą mi żyć tak jak chcę.

Angela

Bardzo polecam warsztaty grupowe, jak i indywidualne sesje z Justyną Kubach, w których uczestniczę. Czuję się wspaniale, czuję jak moje życie się zmienia. Wspaniałe przeżycie, gdy wchodzimy do swojego wnętrza, aby uzdrowić swoje ciało. Czuję się uwolniona z traum życiowych. Czuję się radosna, tworzę świadomą relację z moim mężem!

Urszula

Dziękuję za kolejną porcję uwolnionych emocji, czuję się lżej. Ta praca, którą robisz, jest po prostu mega wspaniała i owocna. Jesteś naszą nadzieją na lepsze jutro, bo to Ty pokazujesz co powinniśmy zrobić sami dla siebie. Nie ktoś, tylko my sami, Ty jesteś naszą prowadzącą do odkrywania cudów w sobie, a ja też uważam, że Ty jesteś naszym CUDEM WDZIĘCZNA!

Justyna

Warsztaty są prowadzone w taki sposób, że nawet początkujące osoby wiedzą, o co chodzi. Warsztaty z uzdrawiania ran z dzieciństwa to prawdziwa magia odzyskania siebie!  Bardzo serdecznie polecam współpracę. 

Dorota

Sesje z Justyną, to podróż przez własne wnętrze, gdzie jest się prowadzonym z uważnością,  zrozumieniem, pełną akceptacją dla swojej osoby. Gdy w czasie sesji spotykasz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, jesteś przeprowadzony przez wiele trudnych momentów z przeszłości, które transformują w piękne budujące obrazy dające ci siłę do spojrzenia na siebie w nowy, umacniający sposób.

Gosia

Praca z warsztatami pozwoliła mi odkryć traumy, zablokowane emocje i przyczyny niektórych wzorów destrukcyjnych zachowań, które istniały we mnie, a na które nie potrafiłam odnaleźć odpowiedzi. Gorąco polecam tą drogę odnalezienia siebie i zbudowania zdrowej relacji! 

Specjalna oferta 

9 WARSZTATÓW 

TYLKO 197 ZŁ

Bez oferty  2565 zł

Koniec z powtarzaniem destrukcyjnych schematów rozstań
Staniesz się wysoce atrakcyjną osobą!
Trwale transformujące doświadczenie na poziomie ciała, umysłu i duszy
Odzyskasz swoją wartośc i miłośc swojego zycia!

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO 

100% BEZ RYZYKA!
Przekonaj się o skuteczności mojej metody bez żadnych obaw 

 Otrzymujesz ode mnie GWARANCJĘ  satysfakcji, ponieważ jestem w 100% przekonana o skuteczności mojej pracy,  które zostało potwierdzone wielokrotnie w praktyce podczas tysięcy sesji indywidualnych i grupowych. 

Pragnę, abyś beż żadnej obawy uwolnił się od wewnętrznych blokad i ograniczeń, które sabotują ekspresję Twojego prawdziwego potencjału i zbudowanie związku marzeń!


Autorka Warsztatu

Justyna Kubach

Właścicielka dwóch firm i założyciel Akademii Rozwoju i Transformacji.  Pasjonuję się obszarem traum i potencjałem ludzkiego umysłu, który właściwe sterowany staje się narzędziem wyjścia z każdego zaburzenia, jak i choroby fizycznej bądź psychicznej. 

Międzynarodowy specjalista programowania neurolingwistycznego i techniki oddechu Transformational Breath® Dr J. Kravitz. Szkolenia w kierunku Traum pod kierunkiem Dr P. Levin zakończone certyfikatem CTP Trauma Professional. 

Certyfikowany praktyk języka Hipnoterapii Eriksona, pracy wewnętrznego dziecka i metody Soul Body Fusion. Certyfikat ukończenia ustawień systemowych B. Hellinger kurs podstawowy.

Laureat Nagrody Sukces w Szpilkach, nagroda przyznana przez Kongres i Radę Przedsiębiorców Kraków, 2023.

Najczęściej zadawane pytania

Jak się przygotować?

Komfortowa przestrzeń, wygodne ubrania, płaskie podłoże, słuchawki (wskazane), opaska na oczy (wskazane), koc ze względu na zmiany temperatury ciała, poduszka, szklanka wody.

Kiedy poczuję wewnętrzną zmianę?

Już po jednym warsztacie poczujesz ogromną różnicę siebie, staniesz się pewniejszą i wartościowszą osobą!

Czy warto wracać do tych samych etapów?

Poczujesz sam, czy ten etap jest w pełni uzdrowiony, poprzez świadome wejście w pamięć danego okresu i sprawdzenie, jak teraz to odczuwasz. Jeśli Twoje wewnętrzne dziecko jest spokojne i radosne, robota wykonana! 

Czy ważna jest kolejnośc?

Mając wszystkie etapy, możesz zacząc od Twojego porodu i cyklicznie przesuwac się do kolejnego etapu. Nie traktuj tego wewnętrznego procesu, jako wyścigu, bo to powinna byc Twoja świadoma podróż siebie, także daj sobie 1- 2 tyg min przerwy między etapami.

Zalecenia po procesie?

Przez kolejnych kilka dni, daj sobie chwilę tylko dla siebie, zamknij oczy, przyłoż dłoń do serca i poczuj swoje odnalezione wewnętrzne dziecko, przekaż mu to, co przyszło do Ciebie podczas procesu, w ten sposób budujesz miłośc własną i zakorzeniasz jeszcze głębiej nowe wzorce!

WAŻNE-Instrukcja techniki- 3 min wideo

Przed dołączeniem na warsztaty koniecznie zapoznaj się z krótkim nagraniem dotyczącym techniki Transformacyjnego Oddechu- tutaj

O NAS POLITYKA PRYWATNOŚCIREGULAMIN UŻYTKOWANIA

Copyright © Empowered U Ltd Justyna  Kubach

Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Podaj swój imię oraz e-mail,
aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close