Justyna Kubach

TRENER MENTALNO-ODDECHOWY
TRAUMA PROFESSIONAL
GLOBALNY PRAKTYK NLP

bezpłatne WARSZTATY ODDECHOWE ONLINE

Dołącz do skróconej wersji warsztatów i odblokuj moc oddechu !
Terminy: 23 Styczeń, 20 Luty, 13 Marzec, 10 Kwiecień, 8 Maj, 12 Czerwiec, 10 Lipiec, 11 Wrzesień, 16 Październik, 13 Listopad, 4 Grudzień
9:00-9:30 PL czasu

Niedzielne mini warsztaty to czas kiedy będziesz mógł wyciszyć swój umysł, złapać kontakt ze swoim wewnętrznym światem, ciałem i emocjami, które z jakiś powodów zostały wyparte, bądź zablokowane na poziomie ciała i podświadomości.

STRES SPŁYCA ODDECH

Żyjąc w ciągłym stresie funkcjonujemy w trybie alarmowym układu nerwowego, gdzie poza ciągłym wydzielaniem hormonów stresu i innych zmian fizjologicznych, spłyca się oddech i dochodzi do utrwalania dysfunkcji wzorca oddechowego czego rezultatem jest niedotlenianie, brak energii, zmęczenie, rozdrażnienie, zły sen, a w dłuższym czasie pojawiają się zaburzenia depresyjne,  jak i choroby przewlekłe.

GŁÓWNE KORZYŚCI PRACY Z ODDECHEM

01

pełne DOTLENIENIE całego organizmu

02

energia, lepszy SEN oraz
stan pogłębionej relaksacji

03

oczyszczanie z TOKSYN

04

redukcja hormonów STRESU

05

regulacja układu nerwowego

06

regeneracja, prawidłowy METABOLIZM

07

lepsza ODPORNOŚĆ

08

równowaga EMOCJONALNA

09

tworzenie się nowych połączeń NEURONOWYCH

PROCES UWALNIANIA EMOCJI

Siłą i kluczem transformacji jest połączony oddech – fundamentalny element techniki, którego skuteczność potwierdza nauka.
Połączony oddech za udziałem cząsteczek tlenu wytwarza wysoko wibrujące pole elektromagnetyczne, dzięki któremu dochodzi do procesu uwalniania emocji z naszego ciała.

Jest to proces synchronizacji nisko wibrujących energii emocji do wysokich wibracji pola dzięki czemu zamknięte emocje w ciele zostają wyciągnięte na powierzchnię. To moment kiedy możesz poczuć się bardzo emocjonalnie, mogą pojawić się łzy, ale te oczyszczające, uwalniające.

TECHNIKA TRANSFORMACYJNEGO ODDECHU

Transformacyjny Oddech to kompleksowa metoda, która adresuje nie tylko korektę wzorca, ale również aspekt emocjonalny i mentalny naszego bytu.

Wiele narzędzi pracy z ciałem by pogłębić oddech, ale również dostać się do pozamykanych emocji na poziomie komórkowym, nerwowym i hormonalnym.

Na skróconych warsztatach pracujemy podstawowymi elementami techniki; wdech idący do brzucha, pasywny wydech i połączony oddech. Uzupełniającym elementem jest praca z podświadomością narzędziami NLP.

Jeśli jesteś gotowy i chcesz doświadczyć intensywnej pracy z ciałem i emocjami wszystkimi narzędziami techniki zapraszamy na pełnowymiarowe warsztaty.

ZOBACZ KONIECZNIE TEN FILM

ILOŚĆ OSÓB OGRANICZONA, ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ SWOJE MIEJSCE

Jeśli nie czujesz gotowości możesz mieć wyłączoną kamerę i mikrofon.